Premiera „Krewniaków” w Teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku
Przygotujcie się na niezwykłe teatralne przeżycie! 25 kwietnia 2026 roku o godzinie 18:00, Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku zaprezentuje premierowy spektakl „Krewniaki”. Reżyserem tego niezwykłego widowiska jest Edward Garwoliński, który już wcześniej zdobył uznanie publiczności. „Krewniaki” to wnikliwa opowieść o ludzkich emocjach i więziach rodzinnych, przepełniona zarówno humorem, jak i momentami, które zmuszają do zastanowienia się nad istotą relacji międzyludzkich.
Gdzie kupić bilety?
Osoby zainteresowane obejrzeniem przedstawienia mogą nabyć bilety online lub bezpośrednio w kasie teatru. Warto się pospieszyć, ponieważ zainteresowanie spektaklem jest ogromne, a liczba miejsc ograniczona.
Znajome twarze na scenie
Spektakl „Krewniaki” to nie tylko nowa produkcja, ale także okazja do ponownego spotkania z twórczością Edwarda Garwolińskiego, który zasłynął już z reżyserii takich widowisk jak „Wszyscy na scenę!”. Zapowiada się prawdziwa uczta dla miłośników teatru.
Nie przegapcie tej okazji, aby doświadczyć emocji, które zapewnią widzom zarówno śmiech, jak i głęboką refleksję. To wydarzenie, które pozostanie w pamięci na długo.
Źródło: facebook.com/moktisotwock

Emocjonalna podróż poetycka z Joanną Kożan-Łazor: słowa, które poruszają serca
Emilia Kwiatkowska uhonorowana Krzyżem Świętego Floriana podczas Dnia Strażaka
Festiwal Świdermajer: Sekrety linii otwockiej na wyciągnięcie ręki
Karma Trio na finał Jazz na Krajowej w Otwocku