Kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Nowej Soli został 41-letni Daniel Roguski
5 lutego to data, kiedy to Platforma Obywatelska oficjalnie ogłosiła swojego kandydata na prezydenta miasta Nowa Sól. Zaszczyt ten przypadł 41-letniemu Danielowi Roguskiemu. Swoją karierę polityczną, Roguski rozpoczynał od roli radnego miejskiego, jednak obecnie pełni funkcję zastępcy w Departamencie Programów Regionalnych, który znajduje się w urzędzie marszałkowskim.
Roguski ma za sobą silne wsparcie ze strony samorządowców i parlamentarzystów związanych z Platformą Obywatelską, którzy publicznie wyrażali swoje poparcie dla jego kandydatury. Planem Roguskiego jest skupienie się na polityce senioralnej oraz edukacji, co stanowi kluczowe elementy jego kampanii.

Finałowy koncert III Międzynarodowego Konkursu „Fortepian Paderewskiego” już w sobotę
Zamknięcie drogi powiatowej w Jatne na czas remontu asfaltu
Muzyczne wakacje – Klasyka na leżakach 2026!
Siatkarski Turniej Dzieci w Józefowie pełen emocji!