Zamknięcie drogi powiatowej w Jatne na czas remontu asfaltu
W dniach 17 i 18 czerwca 2026 roku, mieszkańcy miejscowości Jatne w gminie Celestynów muszą się przygotować na zamknięcie drogi powiatowej. Prace związane z układaniem nowej warstwy asfaltu będą prowadzone w godzinach od 7:00 do 17:00, co spowoduje całkowite zamknięcie tego odcinka dla ruchu.
Zalecenia dla mieszkańców i kierowców
W związku z prowadzonymi pracami drogowymi, istotne jest, aby wszyscy uczestnicy ruchu stosowali się do poleceń służb drogowych. Dzięki temu można zapewnić bezpieczeństwo zarówno dla pracowników, jak i kierowców. Warto również pamiętać, że odcinek drogi będzie dostępny w godzinach nocnych, od 17:00 do 7:00, co pozwoli na częściowe złagodzenie utrudnień.
Alternatywne trasy przejazdu
Dla osób planujących podróż w te dni przygotowano rekomendowane trasy objazdowe. Pozwolą one zminimalizować opóźnienia i uniknąć stania w korkach. Właściwe zaplanowanie drogi przejazdu pomoże zaoszczędzić czas i zmniejszyć stres związany z nagłymi zmianami w ruchu drogowym.
Wsparcie finansowe i realizacja projektu
Przedsięwzięcie pod nazwą „Rozbudowa dróg powiatowych Nr 2715W i Nr 2716W w miejscowościach Dyzin, Jatne i Celestynów w gminie Celestynów, powiat otwocki” jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu Województwa Mazowieckiego. Ten projekt to znaczący krok w kierunku poprawy infrastruktury drogowej w regionie, co przyczyni się do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podróżujących.
Podsumowując, planowane prace drogowe są niezbędne dla poprawy stanu dróg w regionie. Mieszkańcy i kierowcy proszeni są o cierpliwość i stosowanie się do zaleceń, co pozwoli na sprawną realizację inwestycji i szybki powrót do normalnego funkcjonowania komunikacji w gminie Celestynów.
Źródło: Starostwo Powiatowe w Otwocku

Zamknięcie drogi powiatowej w Jatne na czas remontu asfaltu
Muzyczne wakacje – Klasyka na leżakach 2026!
Siatkarski Turniej Dzieci w Józefowie pełen emocji!
Literacki tydzień w Otwocku: poezja, spotkania autorskie i rodzinna zabawa!