Charytatywne działania dla Fundacji Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek”

11 września w Leśnym Parku Wiejska w Otwocku, odbędą się zawody sportowe w dyscyplinie podciągania na drążku. Charytatywne zawody sportowe odbędą się w ramach pikniku sportowo – rekreacyjnego.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, w godzinach 11:00 – 16:00. Miejscem realizacji eventu będzie Leśny Park Wiejska przy ul. Szkolna 22 w Otwocku. To wspaniała inicjatywa, dzięki której uczestnicy wydarzenia mogą pomóc podopiecznym fundacji.

Podczas eventu przybyłe na wydarzenia osoby będą mogły nie tylko wesprzeć potrzebujących, ale także spędzić miło i aktywnie czas w gronie znajomych, przyjaciół z miasta oraz okolicznych miejscowości. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy powiatu Otwock, bez względu na wiek. Liczy się jedynie chęć niesienia pomocy innym. W trakcie wydarzenia odbędą się rywalizacje w dyscyplinie podciągania na drążku. Sędziami wydarzeń sportowych będą znani w regionie Paweł Koch i Bogdan Plutowski.

Konkurencję przewidziano w następujących obszarach:

1) Podciąganie na drążku z własną masą ciała- kobiety
2) Podciąganie na drążku z własną masą ciała- mężczyźni (amatorzy)
3) Podciąganie na drążku z własną masą ciała- mężczyźni (zawodowcy)
4) Podciąganie na drążku z dodatkowym obciążeniem +32 kg (mężczyźni)

Oprócz rywalizacji sportowych dla dorosłych, zorganizowane będą także zawody pomiędzy dziećmi oraz dedykowane dla publiczności. Ponadto całości wydarzenia towarzyszyć będzie piknik, na który można udać się z całą rodziną. Przewidziano liczne gry, animacje dla najmłodszych, konkursy, stoiska kulinarne. Dla smakoszy przewidziany został grill. W trakcie pikniku odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Fundacji Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek”. Zebrane pieniądze będą oczywiście przekazane na rzecz podopiecznych hospicjum.

Żeby wziąć udział w konkurencjach sportowych należy dokonać rejestracji i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Ponadto trzeba zapłacić 30 zł „wpisowego”. W ramach opłaty każda osoba, która weźmie udział w zawodach otrzyma koszulkę, gadżet fundacji, numer startowy oraz certyfikat z podziękowaniem za wsparcie.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie! To nie tylko świetna okazja na interesująco spędzony czas w miłym gronie na koniec wakacji, ale także możliwość niesienia pomocy dla „Promyczka”.