Uwaga! Rozpoczynają się prace remontowe drogi wzdłuż ul. Rzemieślniczej

Od jutra mieszkańcy miasta Otwock mogą spotkać się z problemami na drodze. Rozpoczynają się prace remontowe drogi prowadzącej wzdłuż ulicy Rzemieślniczej. Miasto prosi mieszkańców o wyrozumiałość.

Dnia 5 października 2021 roku miasto rozpocznie remont drogi prowadzącej wzdłuż ulicy Rzemieślniczej w Otwocku. Dokładnie remontowi zostanie poddany odcinek znajdujący się pomiędzy ulicami Górna oraz Kołłątaja. Według podanych przez miasto informacji zakładany plan remontu drogi ma potrwać do końca 11 października 2021 roku (poniedziałek).

Prace remontowe zostaną przeprowadzone dzięki podpisanemu porozumieniu pomiędzy Miastem Otwock oraz znaną w całym kraju firmą LIDL sp. z o.o. sp.k. W związku z podpisanym dokumentem wszelkie koszty finansowe poniesione w ramach przeprowadzanych prac remontowych zostaną pokryte przez wskazane wyżej przedsiębiorstwo.

W czasie remontu mieszkańcy miasta Otwock muszą liczyć się z zamknięciem ul. Rzemieślniczej. Droga będzie otwarta jedynie dla osób zamieszkałych w pobliżu, którzy pragną przedostać się do swojej nieruchomości lub miejsca pracy. Pozostali uczestnicy ruchu będą musieli uzbroić się w cierpliwość i na kilka dni zaplanować inną drogę kierującą do konkretnego miejsca przeznaczenia.